به سايت تخصصی تجارت، تکنولوژی، و صنعت خوش آمديد!

در این سایت، بیست ترین مطالب و رویداد های مرتبط با تجارت، تکنولوژی، و صنعت ایران و جهان تنها یک کلیک با شما فاصله دارند. اگر شما در هر کدام از این حوزه ها فعال هستید احتمالا نمی توانید این مطالب را از دست دهید زیرا هم این مطالب به روز هستند و هم به جنبه های آموزشی و پژوهشی توجهی ویژه شده است و ایده ها و افق های جدید در این حوزه ها به خوانندگان معرفی می شوند.

در تجارت

بدون آگاهی از اوضاع بازار و معاملات روز، قادر به انجام معاملات و سرمایه گذاری های مطمئن و سودآور نخواهید بود.

در تکنولوژی

بدون آگاهی از آخرین دستاورد های علمی و فنی قادر به  برنامه ریزی و توسعه امور اداری، تجاری، و صنعتی خود نخواهید بود.

در صنعت

بدون دانستن نیازهای واقعی جامعه قادر به تولید و فروش محصولات کارآمد و ارتباطات دامنه دار با مشتریان خود نخواهید بود.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

رتبه بندی کیفی سازندگان لپ تاپ در سال 2010

نشریه معروف PCWorld در پایان هر سال میلادی بر اساس نظر سنجی که از خوانندگان خود در سراسر دنیا انجام می دهد، سازندگان سخت افزار در شش گروه کامپیوتر قابل حمل، کامپیوتر رو میزی، دوربین دیجیتال، تلویزیون HD، گوشی تلفن همراه، و چاپگر را از نظر کیفیت ساخت، دوام، و خدمات پس از فروش رتبه بندی میکند. در نظر سنجی سال 2010 در حدود 79000 نفر که خریدار و مصرف کننده این محصولات بوده اند شرکت کرده اند. در اولین پست از این سری، رتبه بندی سازنگان لپ تاپ را در جدول ذیل ارائه می کنیم. بر خلاف انتظار، شرکت های Dell و HP که بزگترین سهم را در بازار لپ تاپ دارند، از نظر کیفی در قعر جدول جای دارند. جالب است که بدانید به طور متوسط 25 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی اعلام کرده اند که لپ تاپ آنها حداقل یک مشکل عمده داشته است.

 

 

تصویر از PCWorld.com

منبع: PCWorld.com

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در تالار های گفتگو نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

ممکن است که بعضی از مطالب مندرج در سایت به صورت غیر رایگان ارائه شوند که در این صورت برای دسترسی به آنها علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.