به سايت تخصصی تجارت، تکنولوژی، و صنعت خوش آمديد!

در این سایت، بیست ترین مطالب و رویداد های مرتبط با تجارت، تکنولوژی، و صنعت ایران و جهان تنها یک کلیک با شما فاصله دارند. اگر شما در هر کدام از این حوزه ها فعال هستید احتمالا نمی توانید این مطالب را از دست دهید زیرا هم این مطالب به روز هستند و هم به جنبه های آموزشی و پژوهشی توجهی ویژه شده است و ایده ها و افق های جدید در این حوزه ها به خوانندگان معرفی می شوند.

در تجارت

بدون آگاهی از اوضاع بازار و معاملات روز، قادر به انجام معاملات و سرمایه گذاری های مطمئن و سودآور نخواهید بود.

در تکنولوژی

بدون آگاهی از آخرین دستاورد های علمی و فنی قادر به  برنامه ریزی و توسعه امور اداری، تجاری، و صنعتی خود نخواهید بود.

در صنعت

بدون دانستن نیازهای واقعی جامعه قادر به تولید و فروش محصولات کارآمد و ارتباطات دامنه دار با مشتریان خود نخواهید بود.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

لوازم خانگی

رتبه بندی کیفی سازندگان تلویزیون HD در سال 2010

17. آذر 1389 - 17:46 - فرناد | |

در دومین پست از سری ششگانه رتبه بندی سازندگان محصولات سخت افزاری که توسط نشریه معروف PCWorld انجام شده است، به رتبه بندی تولید کنندگان تلویزیون های HD می پردازیم. همانطور که می دانید این رتبه بندی بر اساس نظر سنجی از هزاران مصرف کننده ای انجام شده است که این محصولات را خریداری و استفاده کرده اند.  در این نظر سنجی کیفیت ساخت، دوام، و خدمات پس از فروش تلویزیون ها مورد بررسی قرار گرفته اند. به طور متوسط 8 درصد از خریداران اظهار کرده اند که تلویزیون آنها دچار یک مشکل عمده شده است که این رقم برای Panasonic که بهترین رتبه در جدول را دارد 5 درصد و برای Viewsonic که پایین ترین رتبه را دارد 25 درصد بوده است. جدول ذیل نتیجه نظر سنجی را نشان می دهد.

 

تصویر از PCWorld.com

منبع: PCWorld.com

گروه صنعتی انتخاب به دنبال سرمایه برای خرید دوو الکترونیک

29. آبان 1389 - 1:25 - فرناد | |

گروه صنعتی انتخاب که سازنده لوازم خانگی تحت نام اسنوا و حایر در ایران می باشد، در هفته گذشته اقدام به خرید شرکت دوو الکترونیک به قیمت 518 میلیون دلار در طی یک قرار داد سه ماهه نمود. دوو الکترونیک یک قسمت از غول کره ای دوو بود که بعد از ورشکست شدن دوو در سال 1999 از آن جدا شده و با کمک وام دهندگان به فعالیت خود در زمینه تولید لوازم خانگی ادامه داده است. امین معنایی قائم مقام گروه انتخاب به روزنامه فایننشیال تایمز گفته که این گروه قصد دارد با دریافت وام از منابع داخلی و خارجی، مبلغ لازم برای خرید این شرکت کره ای را تکمیل نماید. گروه انتخاب سه ماه برای پرداخت 518 میلیون دلار ذکر شده به طلب کاران این شرکت کره ای مهلت دارد.

منبع: FT.com

تلویزیون های کمر باریک

26. مرداد 1389 - 14:42 - فرناد | |

در یک سال اخیر سازندگان تلویزیون های جعبه تخت (Flat Panel) برای باریک بودن تلویزیون های ساخت خود زیاد تلاش و تاکید می کنند. سازندگان LCD با بکارگیری LED به جای لامپ فلورسنت، قطر LCD ها را از حدود 7 سانتی متر به کمتر از 3 سانتی متر کاهش داده اند (به طور مثال تلویزیون های LED سامسونگ) و سازندگان پلاسما نیز قطر تلویزیون های خود را به حدود 2 سانتی متر کاهش داده اند (سری Z پاناسونیک) اما واقعیت این است که وقتی تلویزیون تماشا می کنید این کیفیت تصویر است که شما را مجذوب می کند نه کمر باریک بودن آن!

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در تالار های گفتگو نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

ممکن است که بعضی از مطالب مندرج در سایت به صورت غیر رایگان ارائه شوند که در این صورت برای دسترسی به آنها علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.