محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

بیلبورد هوشمند

 

معرفی TeleBoard در نمایشگاه الکامپ 95

  
بیلبورد هوشمند یا آنطور که شرکت سازنده اش آن را نام گذاری کرده، TeleBoard، یک فناوری جدید است که با استفاده از گوشی هوشمند و یک سرویس مبتنی بر رایانش ابری (cloud based service) و یک سخت افزار اختصاصی که با کابل HDMI به انواع نمایشگر های دیجیتال متصل می شود، امکان تغییر و ارسال تصاویر و فیلم های تبلیغاتی بر روی بیلبورد های دیجیتال در هر کجای دنیا که باشند را از روی گوشی هوشمندتان فراهم می سازد!

شرکت های تبلیغاتی، فروشگاه ها و رستوران های زنجیره ای، و کلیه شرکت ها و سازمانهایی که از نمایشگر های دیجیتال (اعم از تلویزیون های معمولی LCD تا نمایشگرهای چند متری LED) در مکان های مختلف برای نمایش پیام های خود به مخاطبین استفاده می کنند می توانند تمام نمایشگر های دیجیتال خود را به سیستم TeleBoard متصل کنند و محتوای هر کدام از نمایشگر ها را از طریق App مخصوصی که بر روی گوشی هوشمند خود نصب می کنند کنترل نمایند. از طریق App مخصوص TeleBoard می توان تعیین و برنامه ریزی کرد که چه محتوایی، در چه زمانی، بر روی کدام نمایشگر دیجیتال نمایش داده شود.

این سیستم بسیار جالب را شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند ارائه می دهد. جهت ارتباط با این شرکت می توانید با شماره 88257201 (021) تماس بگیرید.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.