محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

طراحی سایت قراردادی چیست؟

 
کار قراردادی تو خیلی از صنایع مختلف بکار میره و بیشتر تاجرها و مشتریها معنیشو میدونن و کلمه خودش گویای مطب هست. 

قراردادها برای استفاده خاصی منعقد میشن. مثلا بعضی از نجارهای حرفه ای برای ساخت وسایل خونه قرارداد میبندن، طراح های حرفه ای هم برای طراحی داخلی منزل، برای طراحی سایت و غیره قرارداد میبندند. مهندسهای نرم افزار هم با اینکه قرارداد قطعات نرم افزار میبندن اما موقع طراحی و توسعه سایت ممکنه یکم کار پیچیده بشه.

  • چرا معمولا این کلمه تو صنعت توسعه و طراحی سایت به اشتباه بکار میره؟

یکی از دلایل اصلیش عدم اطلاع و درک صحیح از این کاره. چون طراحی سایت از اون کسب و کارهاییه که راحت میشه شروعش کرد و نیاز به پیش زمینه و مهارتی نداره و خیلی ها با یکم دانش از این کار شروع میکنن با قیمتهای خیلی پایین کار میکنن و از سایت سازهای رایگان برای کارهاشون استفاده میکنن و اسم خودشونم میذارن طراح سایت! به همین خاطره که خیلی وقتا مردم فکر میکنن فقط کافیه سرچ کنن طراحی سایت فلان شهر و بعد هم شانسی وارد یکی از صفحات میشن و فکر میکنن همشون طراح های حرفه ای هستن.
عبارت "قراردادی" وارد این عرصه شد، چون این طراح های آماتور و تازه کار این عبارت رو تو سایتهای دیگه دیدن و بدون اینکه معنی درستشو بدونن بکار بردند.

  • حالا طراحی سایت قراردادی واقعا به چه معناست؟

طراحی سایت قراردادی به سایتی میگن که کدگذاری شده باشه و توسط متخصص برنامه نویس، متناسب با نیازهای مشتری خاص نوشته شده باشه. یه سایت قراردادی میتونه از یه سایت بروشوری سایت باشه تا یه سایت فروشگاهی یا سایتی با مدیریت کامل و با سیستم مدیریت محتوای قراردادی خودش.
یه متخصص کدنویسی قراردادی کنترل بیشتری روی ظاهر و عملکرد سایت داره، میتونه ابزار و ویژگی های منحصر به فردی طراحی کنه و با کدهای مناسب، سرعت بارگذاری صفحات رو سرعت ببخشه و بهتر بهینه سازی کنه.
یه کدنویس قراردادی برای ساختن سایت از اسکریپتها و نرم افزارهای آماده یا سایت سازهای درگ و دراپ یا سیستم های مدیریت محتوای منبع باز مثل وردپرس و جوملا و این ابزارهای سایت ساز استفاده نمیکنه. یه سری ابزارهایی هم هستن که فقط همین طراح های آماتور و یه سری آژانس های طراحی سایت تجارت پیشه بکار میبرن.

  • پس طراحی سایت قراردادی باید گرون تر باشه، نه؟

متاسفانه بخاطر اینکه هر کسی راحت میتونه وارد عرصه طراحی سایت بشه، طراحی سایت تبدیل به عرصه ای شده که پر از آماتورهای دوره ندیدست که فقط میخوان پول مردمو بالا بکشن. اوایل که اینترنت تازه اومده بود، اگه میخواستید بدید براتون سایت بسازن و محدودیت مالی داشتید، میتونستید برید سراغ سایت سازها یا با وردپرس خودتون انجامش بدید. البته اون موقع هزینه یه توسعه دهنده سایت قراردادی خیلی گرونتر بود اما الآن هم معلوم نیست چی تحویل میگیرید و متاسفانه خیلی از شرکتها هم تو دام این قبیل آژانس های طراحی سایت و افرار شیاد میفتن که برای نصب سایت ساز ازشون پول میگیرن.

سورس: طراحی سایت دارکوب sitedesign.joomir.com

طراحی سایت قراردادی چیست؟

پیوستاندازه
bg1.jpg60.98 KB

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.