محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

روشهای طراحی پورتال مشتریان

 
تمام پرورژه های خدماتی نیاز به یه پورتال مشتری و مرکز پشتیبانی دارند که مشتریها بتونن درخواستهاشونو برای تیم خدمات بفرستند. تو این مقاله بهترین روشهای طراحی یک پورتال و مرکز پشتیبانی ساده و کاربردی رو براتون شرح میدیم.

مرکز پشتیبانیتونو برند کنید
مشتریها برای جستجوی درخواستهاشون و کسب اطلاعات مورد نیازشون در پورتالهایی که بهشون دسترسی دارند از مرکز پشتیبانی استفاده میکنند. میتونید از یه بنر معمولی و یه تم رنگی برای پورتالتون استفاده کنید.

 پورتالهای مشتریهاتونو برند کنید
میتونید اسم پورتال، پیام خوشامدگویی و لوگوی پورتالتونو طبق سلیقه و خواست خودتون تغییر بدید و به این ترتیب به مشتریها در پیدا کردن پورتال مناسب نیازشون کمک کنید.

به مشتریها کمک کنید تا نوع درخواست مد نظرشونو پیدا کنند
1- نوع درخواست رو به زبونی بنویسید که بازدیدکننده هاتون باهاش آشنایی داشته باشند و از کلیدواژه هایی استفاده کنید که براشون قابل فهم باشه. مثلا به جای اینکه بنویسید “دسترسی به VPN ” بنویسید “دسترسی به سیستم”.

2- برای هر نوع درخواست از یک آیکون متفاوت استفاده کنید تا مشتریها راحت بتونن تو پورتال مشتریها تشخیصشون بدن.
3- برای تشویق مشتریها به دادن پاسخ صحیح به درخواستها، با توجه به بافت مطلب یه باکس کمک قرار بدید. مثلا برای قسمت پیوست ها بهشون توضیح بدید که نوع فایلهایی که پیوست میکنند باید چی باشه یا عکسها باید چه ابعادی داشته باشند.
4- تو قسمت نوع درخواست از مثال استفاده کنید (مثلا: سوالات نرم افزاری خود را در این قسمت بپرسید).
5- در قسمت توضیح نوع درخواستها، به مطالب قبلی لینک بدید و از این طریق به مشتریها کمک کنید. مثلا اگه یه فهرست از نرم افزارهای خاص برای دانلود روی پورتالتون دارید، کافیه در صفحه توضیح نوع درخواستها یه لینک بهش بدید و از مشتریها بخواهید دیگه در این مورد یه درخواست جدید باز نکنند.

انواع درخواستهای مرتبط با هم رو گروهبندی کنید
اگه تعداد انواع درخواستهاتون از 7تا بیشتره، پیشنهاد میکنم چندتاشونو با هم گروهبندی کنید تا مشتریها راحتتر بتونن هرچی که لازم دارن رو پیدا کنند. گروهها در پورتال مشتریها به شکل تب دیده میشن.

اگه نمیخواهید مشتریها از یه نوع خاصی از درخواست استفاده کنند میتونید اون نوع رو از همه گروهها حذف کنید یا پنهانش کنید.
انواع پنهان درخواستها برای سازماندهی کارهای داخلی شرکت میتونن بکار برن. دقت کنید که حذف کردن درخواست اثری بر درخواستهایی که تا الآن ایجاد شده اند نخواهد داشت.

darkoob.co.ir

 
پیوستاندازه
سفارش 151002.pdf197.98 KB

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.