محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

عرضه اولین نوت بوک مبتنی بر سیستم عامل گوگل کروم در نوامبر 2010

 

 تصویر از wired.com

گوگل در ماه نوامبر 2009 اعلام کرد که یک سیستم عامل جدید برای نوت بوک ها ارائه خواهد کرد که به صورت تحت وب بوده و مبتنی بر مرورگر وب گوگل که Chrome نامیده می شود خواهد بود. نام این سیستم عامل جدید نیز همان Chrome گذاشته شد. از مزایای مهم این سیستم عامل، بوت شدن آن در مدت حداکثر 7 ثانیه است! زمان ارائه این سیستم عامل اواخر سال 2010 اعلام شد.

 

حال از سوی یک مرجع تایوانی اعلام شده است که شرکت های Acer و HP به زودی نوت بوک های مبتنی بر این سیستم عامل را به بازار عرضه می کنند و خود گوگل نیز نوت بوک هایی را که شرکت Inventec برایش ساخته با این سیستم عامل به بازار عرضه می کند. در این سیستم عامل همه Application ها تحت مرورگر وب اجرا می شوند و از ذخیره اطلاعات بر روی هارد دیسک هم خبری نیست. در عوض اطلاعات بر روی حافظه های فلش و فضای وب ذخیره می گردند.

منبع: Wired.com

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.