محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

ارزان ترین کیت نرم افزارهای اداری-تجاری تحت وب

 

صفحه ورود به سیستم در کیت نرم افزاری ارائه شده در سایت پارس ریسک توسعه

 
اگر شما مدیر یک شرکت یا یک سازمان بوده باشید و خواسته باشید کارهای روزمره شرکت و یا اداره خود را به صورت مکانیزه توسط رایانه و راهکار های مبتنی بر فناوری اطلاعات درآورید، حتما متوجه شدید که این کار، امری بسیار دشوار، پرهزینه، و زمانبر است.

معمولا دو چالش بزرگ در این راه وجود دارند: اگر بخواهید از راهکار های آماده موجود در بازار نرم افزار استفاده کنید، انطباق کامل و بی عیب و نقصی با کارهای شما پیدا نمی کنند و اگر بخواهید از یک راهکار اختصاصی و سفارشی برای خود استفاده کنید، این کار بسیار پرهزینه و زمانبر خواهد بود. این دو چالش ذکر شده باعث می شوند که بسیاری از پروژه های اتوماسیون به صورت کامل انجام نشوند و در بلند مدت باعث ایجاد هزینه برای شرکت ها و سازمان ها شوند.

اما راه حل چیست؟ یک راه حل استفاده از نرم افزار های انطباق پذیر همانند BPM است که در آن می توان سیستم و گردش کارها را تعریف نمود و در مواقع لزوم تغییر داد. اما مشکل این روش این است که دامنه عمل چنین نرم افزار هایی خیلی وسیع نیست و نمی توان همه نرم افزارهای لازم را در این قالب درآورد و باید آنها را با دیگر سیستم ها لینک و مرتبط کرد که خود این کار مجددا پرهزینه و زمانبر است. اما راه حل دیگر و ارزان تر استفاده از کیت های نرم افزاری است که در آنها هسته یا Core یک سیستم مانند حسابداری، انبار، مکاتبات و... به صورت آماده قرار دارند و به همراه Source Code یا منبع نرم افزار ارائه می شوند تا شرکت یا سازمان دریافت کننده در صورت نیاز بتواند تغییرات مورد نیاز خود را در آن اعمال کند. در واقع در این روش خریدار هم یک راهکار آماده را می خرد و هم قابلیت تغییرات دلخواه در آن را بدست می آورد.
 

منوی سیستم در کیت نرم افزاری ارائه شده در سایت پارس ریسک توسعه
 

امسال سایت پارس ریسک توسعه اقدام به ارائه دو کیت نرم افزاری اداری-سازمانی کرده است که دو مزیت مهم دارند. اول اینکه به دلیل استفاده از یک قالب جدید و پیشرفته در این کیت ها که Alvand Framework نامیده می شود، کار توسعه و تغییر نرم افزارها، سریع، ساده، و کم هزینه است. دوم اینکه قیمت کیت ها بسیار ارزان است به طوریکه از حقوق چهار ماهه یک برنامه نویس نیز کمتر است! شرکت ها و سازمان ها می توانند با خرید این کیت ها و استخدام یک یا دو برنامه نویس، هم این نرم افزار ها را در صورت نیاز تغییر دهند و هم اینکه از قالب این نرم افزار ها (قالب جامع الوند) برای تولید نرم افزار های دیگر مورد نیاز خود استفاده کنند.

کار جالبی که در ارائه این کیت ها انجام شده است این است که بازدید کنندگان سایت میتوانند به صورت رایگان از نسخه آنلاین این نرم افزار ها استفاده کنند و آنها را مورد ارزیابی قرار دهند.

 

دیدگاه‌ها

کاری نوین درسطح ایران

این کیت یک محصول نوین در سطح کشور است که قابلیت و امکانات جدیدی را در اختیار صنعت نرم افزار ایران قرار می دهد!

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.