محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

باتری های غیر اصل گوشی های سامسونگ

 

باتری اصل در سمت راست و باتری غیر اصل در سمت چپ تصویر

 
این روز ها اگر برای تعویض باتری گوشی سامسونگ خود به بازار رفته باشید، احتمالا این گفته را از طرف فروشندگان موبایل و لوازم جانبی شنیده اید که باتری های اصل خود سامسونگ در بازار کمیاب یا نایاب هستند و فقط باتری های غیر اصل در بازار پیدا می شوند!

اما مشکل این باتری های غیر اصل این است که کیفیت بسیار پایینی دارند و شارژ را کمتر از نصف باتری اصل نگه میدارند و همین ظرفیت کم را هم به سرعت در طی کمتر از چهار ماه استفاده از دست می دهند! اینکه شرکت معظمی مثل سامسونگ با حضور بسیار گسترده در بازار ایران نسبت به امر تامین لوازم جانبی محصولات خود تعهد لازم را نداشته باشد، موضوعی غیر قابل قبول است.
 

باتری اصل در سمت راست و باتری غیر اصل در سمت چپ تصویر (پشت باتری ها)

 
جهت آشنایی خوانندگان محترم با تفاوت ظاهری باتری های اصل و غیر اصل، دو تصویر از پشت و روی این باتری ها در کنار یک باتری اصل را در بالا به نمایش گذاشتیم. البته کاملا روشن است که ظاهر باتری های غیر اصل محدود به آنچه در تصاویر بالا می بینید نیست و می توانند اشکال متنوع دیگر نیز داشته باشند.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.