محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان

می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان

می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان

می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

لوازم خانگی

معرفی فروشگاه اینترنتی کارومال

 

تصویر از Karomall.com

 
فروشگاه های اینترنتی در ایران در حدود چهار سالی است که جای خود را در میان مشتریان باز کرده اند و تبدیل به یک روند متداول در خرید بسیاری از شهروندان شده اند. در میان این فروشگاه ها، دو الی سه فروشگاه بزرگ و متمایز از دیگر فروشگاه ها وجود دارند که با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی موفق به توسعه و گسترش کسب و کار خود شده اند.

بهترین ماشین لباسشویی اقتصادی سال 2015

نوشته فرناد در 12. آذر 1394 - 15:34 | |

 

تصویر از Reviewed.com

بهترین ماشین لباسشویی اقتصادی امسال که به نسبت قیمت خود امکانات زیادی را ارائه می کند یک مدل 12 کیلوگرمی (4.5 فوت مکعبی) از شرکت LG است. دلیل انتخاب این ماشین به عنوان مدل اقتصادی سال این است که می تواند با تکنولوژی SmartRinse خود و با اسپری کردن آب، مقدار مصرف آب برای شستشوی کامل 4 کیلوگرم لباس را به 35 لیتر و زمان شستشو را به 30 دقیقه کاهش دهد بدون اینکه از کیفیت شستشو چیزی کم کند. این ماشین دارای 12 برنامه شستشو و 10 آپشن است.

یک ویژگی جالب دیگر این ماشین برخورداری از تکنولوژی NFC است که به کاربر اجازه می دهد برنامه های جدید شستشو را با موبایل خود از اینترنت دانلود کند و سپس با تماس دادن موبایل خود با ماشین، این برنامه های جدید را به ماشین لباسشویی منتقل کند.

 

بهترین ماشین لباسشویی سال 2015

نوشته فرناد در 12. آذر 1394 - 13:32 | |

 

تصویر از LG.com

بهترین ماشین لباسشویی امسال یک مدل 15 کیلوگرمی (5.5 فوت مکعبی) از شرکت LG است که بزرگترین ماشین لباسشویی خانگی موجود در بازار می باشد. دلیل انتخاب این دستگاه از سوی کارشناسان، تنوع و انعطاف برنامه های شستشوی آن عنوان شده که می تواند از مقدار زیاد لباس تا مقدار کم را پوشش دهد. این ماشین مجهز به سیستم بخارشور و 14 برنامه شستشو برای انواع مختلف لباس و 12 آپشن مختلف است.

 

تصویر از Reviewed.com

 

بهترین جارو روبوتیک سال 2015

نوشته فرناد در 10. آذر 1394 - 22:42 | |

 

تصویر از Reviewed.com

 

چند سالی است که جارو های روبوتیک از آزمایشگاه های تحقیقاتی بیرون آمده و وارد بازار شده اند. اولین مدل های عملی از این جاروها در سال 2002 توسط شرکت iRobot به بازار عرضه شدند. اما از سال 2014 به دلیل ورود شرکت های دیگر به این عرصه همانند Neato Robotics و Dyson بازار این روبات های جالب داغ تر  شده است. مهم ترین پارامتری که در ارزیابی این روبات های جاروگر مورد توجه قرار می گیرد قابلیت پوشش کامل سطح مورد نظر بدون گیر کردن در موانع است. بر این اساس بهترین عملکرد در امسال متعلق به مدل Neato Botvac 80 از شرکت Neato Robotics واقع در کالیفرنیای آمریکا بوده است.

 

بهترین یخچال-فریزر سال 2015

نوشته فرناد در 10. آذر 1394 - 18:50 | |

 

تصویر از GE.com

بهترین یخچال-فریزر امسال یک مدل سه در (مدل فرانسوی) 28 فوت از شرکت جنرال الکتریک است. دلیل این انتخاب کارشناسان، قابلیت این یخچال-فریزر در ثابت نگه داشتن دما به علاوه مصرف پایین انرژی آن است. علاوه بر این، دستگاه فوق علاوه بر تولید آب خنک و  یخ در دو شکل مکعبی و خرد شده، آب گرم برای چای، نسکافه، و هات چاکلت نیز تولید می کند که همین موضوع یک نقطه قوت این دستگاه از سوی کارشناسان عنوان شده است. بدنه این دستگاه تماما استیل است.

 

تصویر از Reviewed.com

 

بهترین تلویزیون سال 2015 با قیمت کمتر از 500 دلار

نوشته فرناد در 6. آذر 1394 - 11:08 | |

 

تصویر از Reviewed.com

ما در پست گذشته خود بهترین تلویزیون سال 2015 از نظر کیفیت تصویر را معرفی کردیم که طبیعتا جزء گران ترین ها بود. اما اکنون می خواهیم در رده تلویزیون های ارزان قیمت که گروه قیمتی زیر 500 دلار هستند، بهترین کیفیت تصویر سال را معرفی کنیم. این تلویزیون یک مدل 40 اینچی از شرکت سونی است به نام Sony KDL-40R510C (تصویر بالا) که بنا به نظر کارشناسان، تصویری کاملا فراتر از تلویزیون های هم قیمت خود تولید می کند. قیمت این تلویزیون در بازارهای جهانی فقط 430 دلار آمریکا است.

منبع: Wired.com

 

بهترین تلویزیون سال 2015 از نظر کیفیت تصویر

نوشته فرناد در 25. آبان 1394 - 13:21 | |

 

تلویزیون LG 65EG9600 جایگاه دوم با کیفیت ترین تصویر سال 2015

بعد از توقف تولید تلویزیون های پلاسما در سال 2014، تلویزیون های OLED جایگاه آنها را در زمینه بهترین کیفیت تصویر به خود اختصاص دادند. در حال حاضر فقط شرکت LG اقدام به تولید این تلویزیون ها می کند و لذا جایگاه با کیفیت ترین تلویزیون ها در سال 2015 به این شرکت تعلق گرفته است.

رتبه بندی کیفی سازندگان تلویزیون HD در سال 2010

نوشته فرناد در 17. آذر 1389 - 17:46 | |

در دومین پست از سری ششگانه رتبه بندی سازندگان محصولات سخت افزاری که توسط نشریه معروف PCWorld انجام شده است، به رتبه بندی تولید کنندگان تلویزیون های HD می پردازیم. همانطور که می دانید این رتبه بندی بر اساس نظر سنجی از هزاران مصرف کننده ای انجام شده است که این محصولات را خریداری و استفاده کرده اند.  در این نظر سنجی کیفیت ساخت، دوام، و خدمات پس از فروش تلویزیون ها مورد بررسی قرار گرفته اند. به طور متوسط 8 درصد از خریداران اظهار کرده اند که تلویزیون آنها دچار یک مشکل عمده شده است که این رقم برای Panasonic که بهترین رتبه در جدول را دارد 5 درصد و برای Viewsonic که پایین ترین رتبه را دارد 25 درصد بوده است. جدول ذیل نتیجه نظر سنجی را نشان می دهد.

 

تصویر از PCWorld.com

منبع: PCWorld.com

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.