محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

نفت و گاز

چگونگی تشخیص کیفیت بنزین

نوشته فرناد در 13. آذر 1395 - 23:12 | |

 

تصویر از عیار آنلاین

 
این روز ها با توجه به آلودگی شدید هوا در کلان شهر های کشور، دوباره نگاه ها به کیفیت بنزین توزیع شده در کشور معطوف شده است. اما مصرف کنندگان این محصول چگونه می توانند تشخیص دهند که بنزین مورد استفاده شان از کیفیت لازم برخوردار هست یا نیست؟ آیا تشخیص این موضوع فقط توسط آزمایشگاه های تخصصی قابل انجام است یا اینکه مصرف کنندگان هم می توانند این موضوع را تشخیص داده و برای بهبود کیفیت بنزین مصرفی خود، کاری انجام دهند؟

اگرچه آنالیز دقیق شیمیایی بنزین فقط در آزمایشگاه های تخصصی قابل انجام است اما پارامتر های اصلی دخیل در کیفیت بنزین در عمل قابل تشخیص هستند. در ادامه فهرست این پارامتر ها و چگونگی تشخیص عملی آنها ذکر می گردد:

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.